Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire az...

Miért szeretem ennyire az ázsiai embereket? Nem probléma?

Figyelt kérdés
Kb. olyan fél éve kezdtem el, mondjuk már égebben is megvolt ez a szimpátia, de csak mostanában kezdtem el beszélni róla a környezetemben lévőknek, de néha úgy érzem, hogy kicsit túlzásba viszem. Mindig feldobódom, ha látok pl. kínai, koreai, japán stb. embereket az utcán, az iskolámban is nagyon sok kínai barátom van, csak ázsiai fiúk tetszenek meg, ázsiai előadóktól hallgatok zenét, stb... Tudom, hogy elég érdekesen hangzik, főleg így leírva, de így van. Szerintetek miért van? És nem baj?
2010. febr. 8. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonlóan érzek irántuk ilyesmit, mint te, főleg a japánok iránt. Amúgy nem tudol egy olyan oldalt ahol magyar japán lányokkal lehet ismerkedni ill. csevegni.? Bocsi hogy kérdek.-)
2010. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Hasonlítassz egy kicsit a Jáksóra! xD
2010. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Én ismerek egyet, ezen regisztrálva is vagyok. www.interpals.net.

Rakhatsz képet, írhatsz bemutatkozó szöveget magadról stb., ez az oldal igazában nyelvtanulásra van, de rengetegen ismerkedni mennek fel. Aztán rákereshetsz más emberekre, nyelv, ország, stb. alapján.

Sok jófej ember van, próbáld ki ha érdekel.

2010. febr. 8. 16:38
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi-)
2010. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szívesen^^
2010. febr. 8. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
én is így vok szeretem a japán pasikat:PXD
2010. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Én pont ellenkezőleg, fogalmam sincs, hogy miért de utálom őket, nem tehetnek róla de tényleg elképzelésen sincs, hogy miért de egyszerűen ki nem állhatom őket.
2010. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. Magyar japán lányok? Magyar-japán lányok? Vagy Magyaro-n élő japán-japán lányok? Tudjon egyáltalán japánul, vagy csak legyen benne valami japán?


Egyébként sztem ez most elég nagy divat lett, ha vannak ismerőseid akkor végül is tökjó, én azokat nem értem, akik imádják őket de sose ismertek egyet sem. Max melléjük ült a buszon.

2010. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy ismerek elég sok kínait. Japánt + koreait csak netről. Plusz mellém ültek a buszon:D

Egyébként én úgy vettem észre, hogy nem túl sok japán él itt. Csak turisták jönnek.

2010. febr. 8. 23:01
 10/20 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül xD

én az ázsiai fiúkat szeretem annyira.

2010. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!