Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi probléma...

Milyen egészségügyi probléma esetén szokták leszázalékolni az embereket?

Figyelt kérdés
Engem konkrét példák érdekelnének. Milyen betegség hány %-os rokkantságot jelent?
2009. jan. 22. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.A leszázalékolást a betegség és orvos válogatja.Nagyon megszoritották a leszázalékolás és a rokkantság mértékét.Ha olyan a betegséged hogy ugy látják hogy akármilyen modon de tudsz dolgozni arra adják a minimális %-ot.Ha a betegséged miatt nem tudsz dolgozni arra a maximálisat.Remélem 1 kicsit tudtam segiteni.Tényleg nehéz rá válaszolni mert ez mint irtam betegségtöl függ.
2009. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mi most vagyunk túl 2 és fél éves "próbálkozáson". Hátizom elszakadt, váll megsérült=>megműtötték, de vizszintesnél feljebb nem megy, gond van a szívvel, vérnyomással, gyomorral, komoly cukorbetegség, érszűkület, csípőbrobléma, járási nehézségek (20 méterenként meg kell állni és le kell pihenni); rendszeres orvosi kezelés és gyógyszerezés, gyógytorna, stb. Eredmény: 40%, többszöri fellebbezés: 40%. Az ember dolgozni nem tud, és éljen meg kb 27e forintból, mikor a gyógyszerek elviszik min. a felét. És akkor még hol vannak a számlák? A fűtésszámla ilyenkor havi 40e...
2009. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!