Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt anyu megértené...

Szerintetek ezt anyu megértené? 15/L

Figyelt kérdés
Írtam egy nyári bakancslistát és az is benne van hogy kipróbálni a cigit és az energiaitalt.

2015. jan. 24. 23:07
 1/6 blazed válasza:
100%
Az enyém szigorú és vaskalapos, de még ő is megértené. Sok sikert! :)
2015. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát az energiaitalt már 10 évesen kipróbáltam.

Ha ilyen olcsót iszol néha semmi bajod nem lesz tőle. :)

A ciginél készülj fel hogy köhögni fogsz :)

15/f

2015. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az energiaitalban tuti benne van, csak ne szokj rá. Arra könnyű :/

A cigi viszont más. szerintem abban is belemenne mert más hogy kipróbálnád (ilyenkr a tinik nagyja nem is szív 2-3-nál többet mert nem ízlik), vagy hogy menőzésből csinálod mert ott meg több ideig csinálja az ember és akk már a nikotin hat.

Röviden: igen, sztem megérti :DD

2015. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én is már kipróbáltam ezeket csak most úgy szeretném hogy anya is tudjon róla
2015. jan. 24. 23:46
 5/6 anonim válasza:
Hát az energiaital azért egy kicsit durva lenne :D
2015. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 demonlord90 válasza:
1, nem feltétlen kell mindent a szülők orrára kötni (persze az más, ha ő kérdez rá). 2, nem feltétlen kell ezeket kipróbálni, de ha mégis megteszed (ahogy azt írtad), akkor ne csinálj belőle rendszert. Ha ez mégis megtörténik, s már anyukádnak is elmondtad, később valószínűleg gyakrabban fog rákérdezni, esetleg ellenőrizgetni, ami vagy hazugságok vagy konfliktusok sorozatához vezethet. Mindez persze átértékelendő az anyukáddal való kapcsolatod és az ő (ezekhez való) hozzáállása aspektusából
2015. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!