Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átlátszó szilikont üvegről...

Átlátszó szilikont üvegről mivel lehet lemosni?

Figyelt kérdés
Ablakot javítottam és a széleire több szilikon került ahová az üveget tettem bele. Az üveg felülete szilikonos lett.Azt szeretném tudni van e rá valami vegyszer amivel az üvegről eltávolítható a szilikon . Ahogy forgattam jól össze kentem az üveg felületét szilikonnal .Hát nem vagyok asztalos , azt hittem le tisztítható későbbiekben is de tévedtem .Van erre valami tisztító vegyszer ?

#szilikon #szilikoneltávolítás
2015. jan. 24. 23:35
 1/2 Hominida ***** válasza:
Tömény ecettel átitatott vattával meg lehet próbálkozni, a széle felől türelmesen nyomulva. Ha sikerül felpöndöríteni a szélét, talán a további alámosogatással sikerül felszedni. Végszükség esetén acetonnal ugyanez, de vatta helyett akkor lehet, hogy egy rongyra lesz szükség. A gőze mérgező és gyúlékony!
2015. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sikerült
2015. jan. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!