Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a dörömbölés?

Mi lehet ez a dörömbölés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napon 23:00-kor néztem a TV-t amikor is dörömbölést hallottam a ház másik része felől. Hirtelen nem tudtam mire véljem, megkérdeztem az egyik családtagom ő keltette e a zajt, de nem ő volt. Kb 3x hallottam a dörömbölést, az utolsót ő is. Mint ha a fát, zsalugátert vernék. Semmi kiáltás, beszéd nem volt. Egyszer már hallottunk ilyet korábban hajnalban de akkor betudtuk, hogy csapdosta a szél a zsalugátert, viszont mivel most teljesen éber voltam, ezért tisztán hallottam nem a szél volt, és miután felkapcsoltunk minden lámpát, a zaj megszűnt.

Ember kelthette szerintetek a zajt, szórakozhattak? Egyébként kertes házban lakunk.



2015. jan. 25. 00:01
 1/4 tetro ***** válasza:
Szellem.
2015. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Oroszok. A hang a spájzból jöhetett, ugyanis ott vannak.
2015. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Kimész oszt megnézed.
2015. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3x dörömbölés az ördögöt jelzi konkrétan, ház megszállást. De mielőtt kijelentenéd, hogy az ördög hozzád költözött és gumiszobába záratnád magad, először nézz körül milyen fizikai dolog okozhatja ezt, ha nem találsz semmit és folytatódik akkor keress valami olyan médiumot aki ő maga sincs beszívva és mindenbe szellemet lát és akár meg is mondja neked, hogy valami nyikorog. Mert ha egy olyan állítja, hogy van valami akkor érdemes befizetni egy házszentelésre legalább. DE ISMÉTLEM csak akkor, hogy ismétlődik minden este és nem találsz okot arra ami okozná.
2015. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!