Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a G2A nevű...

Mi a véleményetek a G2A nevű oldalról?

Figyelt kérdés
Azok véleményére lennék kiváncsi, akik már vásároltak a fent említett oldlalról. Megbízható? Annyit kell fizetni, amennyit ott látok? Nyárra szeretnék venni egy 3 havi Xbox Live Gold előfizetést és osztálytársam ezt az oldalt ajánlotta. Aztán mikor megláttam a rendkívül alacsony árakat, kissé kételkedni kezdtem. Szóval ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot. Válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. jan. 25. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már vásároltam, rendkívül segítőkészek. :)

Beregisztráltam, rögtön elsőre a Rust-ot akartam megvenni a lehető legolcsóbban de pont valami gixer került a rendszerbe és nem kaptam meg a cd kulcsot :D

Írtam a supportnak, reagáltak is rögtön, pont kifogyott a kulcs (1:10000-hez) ezért nem kaptam meg, azonnal utalták is vissza a pénzt.

Utána másodjára is megpróbálkoztam és akkor már zökkenőmentesen ment minden.

Tehát jó oldal végülis, de garanciát kérj mindig (az a pár száz forint megéri) hisz akkor visszafizetik ha van valami gond.

2015. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már vásároltam onnan párszor. Igen annyi. Bár úgy vettem észre, hogy a főoldalon nem mindig a legalacsonyabb ár van kint. Van több eladó is. Meg talán megy rá egy kis "Payment fee". De lényegében elhanyagolható összeg. Először én is féltem, hogy lehúznak, de abszolút megbízható...
2015. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még annyit, hogy ugyebár amikor rákattintok a vásárolni kívánt termékre, akkor ott jobb oldalt lehet választani több nemzetiség zászlaja mellett megjelenő árak közül, illetve a legfölső, a "G2A selected offer" opciót. Azok között mi a különbség (természetesen az árakon kívül)?
2015. jan. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!