Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Narutosok miért szeretitek a...

Matsurii kérdése:

Narutosok miért szeretitek a Narutot?

Figyelt kérdés

Én is Nézem, szeretem csak kíváncsi ti mért szeretitek

Én azért mert ez az első anime amit láttam és tudtam róla hogy anime,az alap story is tetszik, és van pár jó filler is (nem azt mondom hogy az összes jó de én szeretem mindent :) ) amiből meg lehet tudni dolgokat pl.: 119-120 Kakashi Obito Rin-es fillerek



2015. jan. 25. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a sztorit.Jók a karakterek.Főleg Neji miatt nézem,ő a kedvencem. :) Van pár hiba azért,de alapjába véve jó. Én szeretem amúgy a fillereket. :)
2015. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem Neji-t :)
2015. jan. 25. 01:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :) Ki a kedvenced? :)
2015. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen :)
2015. jan. 25. 02:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem félre olvastad. :D
2015. jan. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen bocsi :) a kedvence Gaara
2015. jan. 25. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
A "sima" Naruto nem igazán tetszett nekem egy idő után, úgyhogy azt abba is hagytam, de a Shippuuden folyamatos követője vagyok, és nagyon szeretem. Bár azt is belátom, hogy nem kevés hibával "büszkélkedhet". De szeretem, imádom, megeszem, és csak azokat a nyomorult fillereket hányom ki :D 14/l
2015. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én a "sima" narutot is szeretem de a shippuudent jobban 13/L
2015. jan. 25. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem életem talán legnagyobb tévés élménye volt talán, amikor 11 éves kissrácként láttam az első évad premierjét a jetixen.


A shippuden 119-120 részei nem fillerek, benne vannak a mangában, de jóval korábbán, a sima naruto, és a shippuden között van berakva.

2015. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy vicces ez, én az alapsorozatot szerettem nagyon, amikor fiatalabb voltam, de a Shippuudentől annyira rosszul lettem, hogy a 300. rész környékén inkább hagytam a francba az egészet. Szerintem baromi igénytelenné, kiszámíthatóvá és bugyutává vált az egész, már a szereplők halálát sem lehet komolyan venni, mert mindenki tudja, hogy 10-20 epizóddal később úgyis feltámadnak valami nevetségesen nyakatekert úton-módon.

A régi részeket valószínűleg újra fogom nézni a nosztalgia kedvéért.

18/L

2016. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!