Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Nememléksze...

Letta_ kérdése:

Tudnátok segíteni? Nememlékszek a film címére a többi lent

Figyelt kérdés
Ez egy régi film és nem tudom mi a címe.. >< de arról szól, h van 3 gyerek és a szüleikkel történt vmi, ami miatt ők árvák lettek. elkerültek a nagybácsijukhoz, vagy én nem is tudom h hova...és az az ember egy hatalmas házban lakott és a ház olyan volt mint valami terrárium..sok bogár volt, meg különös lények. és volt egy kígyó, ami nagyon veszélyes volt, és a kislány aki kb 5 éves lehetett vagy kicsit idősebb.. elkezdett vele játszani, és mindenki megrémült h mi baja lesz a lánynak, de nem bántotta a kígyó, aztán bejött a képbe egy másik csávó, aki a 3 gyerek vagyonára pályázott. és kinyírta a bácsit akinél laktak és úgy tűnt mintha vmelyik lény tette volna.. Aztán magához vette a gyerekeket és megakarta ölni őket. kihajtott a sínekre és lezárta a kocsit és ott hagyta őket. aztán végülis megmenekültek..aztán el akarta venni a lányt a csávó és ráerőltette h a testvérei meghalnak ha nem megy hozzá.. meg volt valami nagy ház benne ami egy szakadék szélére épült és ott megtaláltak valamilyen könyvet vagy végrendeletet és a ház aztán lezuhant a szakadékba, meg a nagynénit a gonosz csávó belelöki a vízbe ahol a halak felfalják a csajt.. szval valami ilyesmi a film története... nem tudjátok mi a címe? :O ^^ előre is köszi :3
2015. jan. 25. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemony Snicket - A balszerencse áradása
2015. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az köszönöm ^^
2015. jan. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!