Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti veletek történtek természet...

Ti veletek történtek természet feletti dolgok?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írják le akik tényleg hisznek az ilyenekben és ha történt valami meg magyarázhatatlan.

2015. jan. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem már történt természet feleti dolog habár ezt kijelenteni kicsit komoly mert biztos van rá ésszerű magyarázat. De nem ilyen sátáni démonihane inkább csodálatos dolog. Ha szeretnél részleteket irj rám privátban :)
2015. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Aha velem már történt!Nem tudom hogy hogyan de beléptem egy ismerősöm álmába és ezt ő is tanúsította!
2015. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 raudaeirikr válasza:
Gyerekkoromban mennem kellett otthonról, és beragadt a zár. A kulcs persze a zárban volt belül, de nem lehetett elfordítani. Próbáltam toporogva néhányszor erőből, mert lebaszás lett volna ha otthon maradok, semmi. Feladtam, ám utoljára megpróbáltam könnyed mozdulattal, mintha semmi gond nem lenne, hátha. A kulcs elfordult, de az ajtó nem nyílt ki. Meglepődve kihúztam a kulcsot, a feje 180 fokban el volt görbülve. Acél kulcs volt, később csak satuban kombinált fogóval sikerült hasonlókat eldeformálni, de 20-30 fok között mindegyik tört. Így hasonló hatást legfeljebb 1000 fok fölé hevítve tudnék reprodukálni az anyag meglágyítása után, de akkor megégetné az ujjam. Ennek ellenére nem hiszek semmiben, kimondottan vallásellenes és "ezó"-megvető vagyok, de ezt az egy személyesen tapasztalt esetet nem tudtam a fizikakönyvekben leírtakkal utánaszámolni.
2015. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Velem csak annyi, hogy szálegyedül voltam egy szobában és éreztem, ahogy valaki megfogja a vállam.


Ez nem velem történt, hanem tesómmal: megálmodta 3x a jövőt, és egyszer látott egy szellemet.

2015. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ha valakit érdekel az én történeteim nyugodtan írjatok privátba.
2015. aug. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!