Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam itthon egy 1899-es...

Találtam itthon egy 1899-es évekbeli tökéletes állapotban lévő nyomtatott bérletet igazolványképpel együtt- Havi Bérletjegy Calvintér Ó Buda. Budapesti közúti vaspálya-társaság. állította ki rajta van az akkori vezérigazgató aláírása és pecsétje?

Figyelt kérdés
Szerintetek bárki adna érte bármilyen összeget is? ha igen mennyit? Csak érdeklődöm érhet-e valamit.

2015. jan. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Központi antikvárium,itt kezdj!
2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod a BKV múzeumába bevinni. A Deák téren van a Földalatti múzeum, Szentendrén meg szabadtéri, szóval azt nem tudom télen nyitva van-e.
2015. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 polarbeer ***** válasza:
100%

Üdv!


Én gyűjtöm a papírrégiségeket, régi bérleteket, bizonyítványokat, okleveleket, és régi képeslapokat.


Elég tömegcucc a régi Budapest bérlet, nekem is van 3 darab, de egyik sem tökéletes állapotban. Ha a tied tényleg csili-vili, akkor érdekelne megvásárlásra. Sajnos komoly értéke nincs, mivel több ezer ember vásárolt, és rakta el már akkor is. A földalatti múzeum tele van ilyen, és ehhez hasonló relikviákkal, biztosan nem kell nekik. Az antikváriumok meg nem foglalkoznak ilyennel, mert eladhatatlan.


No, szóval, ha küldesz fényképet privátban, megbeszélhetjük. :)


Üdv.:

polarbeer

2015. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!