Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátaim illetve a családom...

A barátaim illetve a családom mindig azzal faggat hogy mi lehet a problémám viszont én nem tudom/nem akarom elmondani mivel vannak olyan dolgok amiket nem szeretnék megosztani másokkal mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 21:03
 1/1 anonim válasza:

Ha úgyérzed segítségre van szükséged, de nem tudod velük megosztani, menj el pszichológushoz. Tudom, furának tűnhet, hogy ha nekik nem tudod elmondani, akkor egy idegennek miért tennéd..de nem hiába szakember. És szerintem úgy könnyebb lesz beszélned valakivel, ha nincs köztetek érzelmi kötődés. Neki nem tudsz csalódást okozni, és semmit sem kell szégyellned. Viszont, ha szerinted nincs szükséged ilyenekre, csak nem vagy túl nyitott típus, és jobb neked egyedül megoldani a dolgokat/rendezni magadban, az is normális. Csak jelezd ezt így a hozzátartozóidnak, barátaidnak. Ők csak aggódnak, lehet hogy néha tolakodónak tűnhetnek, de szeretnek és ezért kell megértettned velük, hogy értékeled, de nem kell aggódniuk.

Remélem valamennyire tudtam segíteni, sok sikert!

2018. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!