Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen spray-t (paprika, gáz...

Milyen spray-t (paprika, gáz stb) tartsak magamnál?

Figyelt kérdés
nagyon zűrős helyen kell sötétbe sétálnom, többször volt már olyan hogy próbáltak megtámadni, ezért jó lenne valami ami nyujt egy kicsi biztonságot. Illetve miskolcon hol és mennyiért tudok olyat venni? (már elmultam 18)
2010. febr. 8. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Paprikát ajánlanék. Az a leghatékonyabb. (csak észen kell lenni, hogy ne szaladj bele a saját fújásodba)

Miskolcról sajnos nem tudok nyilatkozni. De keress rá a neten, biztosan van ott is fegyverbolt, ahonnan tudsz venni. Egy paprika spray Pesten olyan 1500-2500, tehát nem túl drága. Ha több pénzed van, próbálkozz gázpisztollyal, már engedély nélkül tartható, a viseléséhez kell egy papírt igényelni. (semmiből nem tart az egész). Abba több féle töltényt is tehetsz és nyilván többször is használhatod, mint egy sprayt.

Remélem tudtam segíteni.

2010. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A paprika spray-t ajánlanám én is!

Nekem is mindig ott van a táskámban...

szerencsére még nem kellett használnom

2010. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. febr. 9. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a paprikaspray-t ajánlanám! Sajnos egy barátomnak már használnia kellett, és nagyon durván hatott. Arra viszont tényleg nagyon kell vigyázni, hogy ne szaladj bele a gázba, amit kifújtál!
2010. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Miskolcon az Avason laksz vagy melyik zűrös vidéken? Amúgy ebben a dologban nem tudok neked segíteni.
2010. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%? ki pontozott így le? Paprika spray hajráá:D
2010. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!