Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajdu Steve miért nem István?

Hajdu Steve miért nem István?

Figyelt kérdés
A színész miért eme "magyaros" név mellett döntött?
2010. febr. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a Steve (azt hiszem) angolul István, és a neje angol, gondolom így hívja. De úgy tudom, sokáig is élt kint.
2010. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a felesége miatt, mert amíg nem ismerte a nejét, az Alexandrát, már akkor is így hívta magát. Ez divatosabb, egyedi.
2010. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Házasságban élek, mégsem úgy hívnak hogy Kovács Drágaságom. :)
2010. febr. 8. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen, mert kint élt, és így hívták. A tesómat is Mel-nek hívták kint, mert nem tudták kimondani, hogy Melinda.
2010. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert debreceni, és Debrecenben a legtöbb István Steve :) Ezt a divatot nem tudom, mitől van, de ez Debrecenre nagyon jellemző :D
2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Legalább valamiben "egyedi". Sajnos amúgy olyan snassz az egész ember. Gyenge poénok, mindig ugyanaz az unalmas - mintha nagyon vicces lennék - előadásmód. Bocsánat azoktól, akinek ez bejön.
2011. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát Istenem.Pont azért mint amiért Horváth Charlie Charlie mert a Charlie pedig Károly magyarra le fordítva
2022. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!