Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora egy 16os fultagito? (KEP)

Mekkora egy 16os fultagito? (KEP)

Figyelt kérdés
legyszi linkeljetek olyan kepeket ahol a mar kitagitott ful van a tagitoval es 16os

2015. jan. 27. 22:45
 1/4 Tóth V. válasza:
Szerintem ha beirod Google-be,hogy 16 mm fultagito/plug akkor sokkal tobb kepet dob ki,mint amennyit mi tudnank linkelni.De egyebkent nehany fultagitos/fultagito rendelos oldalon is vannak fent ilyen kepek.
2015. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert kertem, mert a fultagitot ha siman latom nem tudom ekepzelni egy fulbe. Ha beirom googleba akkor meg nagyon sok mast is ki ad, ami csak 10es meg stb..de majd keresgetek ..es hatha jon meg valasz
2015. febr. 3. 14:47
 3/4 anonim válasza:
Nézd meg egy vonalzón, hogy 1,6 cm mekkora... pont akkora egy 16mm-es fültágító.
2015. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha meg kell szoljal lefenykepezem a fulem pont ekkora
2015. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!