Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztam egy úgynevezett...

Találkoztam egy úgynevezett Oxyfa programmal. Bizonyos környezetvédelmi támogatásért cserébe Oxyfákat kapnék. Kinek ajánlott a saját ültetés és kinek a programban hagyás?

Figyelt kérdés
Van földem, de időm nagyon nincs. Szóval mi tévő legyek?
2015. jan. 28. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Huha... ez valami irdatlan atveresnek tunik.


'A befektetési program legalább 20 éven át éves átlagban 25% hozammal jár.'


Tokeletesen kizart, hogy ez igaz legyen.

2015. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, s nekem picit gyanús az is, hogy megszaporodtak az oxyfa kérdések. Nem mondom, hogy bújtatott reklám, de nem lennék meglepve.


Én az javaslom, valami reálisabb pénzkeresést találj, mert ez pilótajáték.

2015. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját ültetésnél dupla annyi fát kapsz, ha nincs időd, akkor fel lehet bérelni valakit, mert az első két évben ajánlott az öntözés, főleg az Alföldön. Ha van saját földed, akkor én személy szerint, mint a programban részt vevő a saját ültetést javaslom.


Amúgy tényleg átverés lenne, ha pénzügyi termékről beszélnénk, ott teljesen érthető, ha valaki bizalmatlan. Itt fában van a pénz, ami elég gyorsan nő ahhoz, hogy kellő hasznot tudjon termelni.


Pilótajátéknál nincs se termék, se szolgáltatás, szóval ezt a kijelentést nem értem.

2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, mennyit kerestél a beszervezésekkel?


310 000Ft 33 db fáért, én balga meg 300Ft-ért vettem, ami 33 esetén 9900Ft, valamit nagyon elkúrtam és még hálózatot sem építettem :(

2016. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!