Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joggal kapcsolatos a kérdésem,...

Joggal kapcsolatos a kérdésem, tudtommal olyan adatot nem kérhet egy hivatal, amivel maga is rendelkezik, igaz-e ez, illetve hol találom meg?

Figyelt kérdés
EGy örökölt ingatlan garázs, és stb.nem lakó helyiségjeit akarják megadóztatni, amiről miint önkormányzat, nyilvánvalóan megvannak az adataik, nekem viszont 3 éve nem küldtek tulajdoni lapot, tehát nem tudom az adatokat, csak hozzávetőlegesen. Úgy tudom, hogy felesleges adatbekérés, zaklatás, stb jogcímen lehet vlm ilyen törvény, de nem tudom biztosan. Ha igen, segítsetek egy linkkel, vagy idézettel. NAGYON köszönöm!
2015. jan. 28. 12:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!