Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapesti Petrik Lajos...

A budapesti Petrik Lajos szakközép iskolába mennyi esélyem van bekerülni?

Figyelt kérdés

74 pontos lett a központim, az átlagom négyes fölött van.

A két tannyelvűbe szeretnék bekerülni.



2015. jan. 28. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Szia :)


Tavaly én is 74 pontosat írtam és kb.:4,2 vagy 4,3 voltam és most a két tanítási nyelvűbe vagyok nyelvi előkészítős. Imádom! Nagyon-nagyon jó :). A tanárok, az osztály, minden :)

Ja és gondolom ezeket te is tudod de leírom:

- Ne izgulj szóbelin, igazából lesz bent két tanár és két diák, a hobbidról meg ilyesmikről fognak kérdezni. Vigyázz mert nem küldenek levelet, hogy mehetsz szóbelizni hanem február 21.-én szombaton kell mindenkinek 9-re mennie (a honlapon fent van) külön termekbe be lesztek osztva (névsor szerint (azt hiszem))és így gyorsabb lesz.

- Ha van középfokú angol nyelvvizsgád áttudod ugrani a nyelvi előkészítőt és akkor rögtön az egyel feletted/felettetek járó két tanítási nyelvűsökhöz (hozzánk) kerülsz.

Szóval szerintem van esélyed :)

Sok sikert!


Remélem segítettem.

Szia :)

2015. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja igen amit még elfelejtettem leírni: ha van okleveled/érmed/bármi ilyen dolgod, vidd el. :)
2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hu hát köszi szépen!:) Akkor jobb ha előkotrom azokat az okleveleket:D
2015. jan. 29. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!