Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! Én érdeklödnék hogy tudomáso...

Kis antal 334 kérdése:

! Én érdeklödnék hogy tudomásomra jutott hogy egy illető el van tiltva a magyarországi vezettéstöl és ugyan ugy vezett Tettem bejelentést kétszer és semmi ilyenkor mit lehet tenni? .

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg elkapják, gyakorold a helyesírást. A Gestapo ma is el lenne látva besúgókkal, az fix. Mi közöd hozzá, főleg, ha a hatóság nem tett semmit.
2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csókos nem?
2015. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Mi köze hozzá? Mondjuk esetleg nem szeretné, hogy az a barom valakit elüssön, vagy összetörjön valamit. Nem véletlenül szoktak embereket eltiltani a vezetéstől. Te örülnél, ha egy ilyen alak elcsapná anyádat/barátnődet/barátodat/gyerekedet vagy éppen téged? Vagy ha egyik nap összetörné a kocsid amivel mondjuk csak 10 percre leparkoltál valamelyik utcában? Ha az illető csak önmagára lenne veszélyes, azt mondom rá lehet hagyni. De ha bármilyen formában közveszélyes, akkor már nem kéne szemet húnyni felette. Besúgók, mi?!
2015. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel nagyon sok embernek el lehetne venni a jogsiját, mert úgy vezet mint 1 állat, előz esze veszett, nézd meg mennyi barom okoz balesetet pedig van jogsija.
2015. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!