Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik az éjszakai...

Miért nem működik az éjszakai Vodafone mobilnet?

Figyelt kérdés
Tegnap elfogyott a nappali 12 GB adatmennyiségem és korlátozták a sávszélességemet, de most az éjszakai 100 GB-ot se tudom használni. Eddig hiába korlátoztak le, éjfélkor mindig visszaváltott normál sebességre, de most nem. Más is tapasztalt hasonlót?

2015. jan. 30. 00:23
 1/2 anonim válasza:
Telenorral kapcsolatban van hasonló tapasztalat. Privátban leírhatnád hogy mennyiért szerezted be a kártyát, én is most nézelődöm nem előfizetéses után. Szóval amikor nálam volt ilyen (2 hétig "véletlenül" lekorlátozták az éjszakait is), természetesen kaptam egy ingyen hónapot vagy 4x sebességgel, de ezt neked kell majd kialkudnod, ha továbbra is fennáll a dolog.
2015. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs külön éjszakai adatforgalom, de egy ideje sokkal jobban korlátozzák, mint a szokásost.

Az én reakcióm az, hogy ehó végéig van előfizetésem, oszt annyi. Nekem elegem van a szolgáltatókkal való hadakozásból, sokkal könnyebb lemondanom egy szolgáltatásról teljes mértékben, mint megvívni.

Tv-m, telefonom már évek óta nincsen pont emiatt.

Idegeimre ment a szolgáltató. Pl. felhívott, hogy "nálunk bent járt személyesen megtiltani, hogy üzleti ajánlattal keressük, most telefonon megadja az engedélyt, hogy üzleti ajánlatot adhassunk az elkövetkezendő 20 percben?..." Pfff.

Vagy bementem befizetni a csekket, akkor azt 40 perces komplett piackutatási felmérés ellenében tehettem meg, melynek során minden egyéb előfizetést akartak velem vetetni, és amiben még azt is tudni akarták, mekkorát kakilok és milyen gyakran.

Hát akkor egyétek meg a szolgáltatásaitokat!

2015. jan. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!