Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnék...

Szerintetek hogy tudnék találkozni Martin Garrix-el a koncertjein kívül?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek???
2015. febr. 14. 22:10
 2/8 anonim válasza:

Ez a szám Martin Garrix menedzserének száma: +424973420

Hívd fel és talán ő tud segíteni XD


Viccet félretéve én is nagy Martin Garrix fan vagyok, sőt ő a példaképem és én is sokat gondolkoztam rajta hogy hogy találkozhatnék vele, de aztán rá kellet jöjjek hogy sajnos sehogy

2015. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm XD
2015. márc. 8. 11:00
 4/8 anonim válasza:
Most pl amikor itt volt Budapesten a Szigetfesztivál miatt, feltett Instagramra egy képet, amikor a hotelben volt. Én pl felismertem, hogy melyik hotel az, valószínűleg ha odamegyek egész nap szobrozni, találkoztam volna vele. Valami ilyesmi alkalmat kell kifogni, csak elég nehéz:) Nem tudom, te mennyire jársz külföldön, mert ott is ha elmész 1-1 városba, ahol fellép és tudod, hogy hol száll meg, akkor odamehetsz. De gyanítom nem te lennél az egyetlen, és nem is biztos, hogy odamenne hozzád:D Vagy várd ki a következő magyarországi fellépését nézd az Instagramját, Twitterjét, hátha megint tesz fel olyan képet, amiről rájössz, hogy melyik hotelben száll meg:D
2015. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi. Am én is láttam az Instagramját hogy hol szált meg utánna is néztem csak messze lakok Pesttől De jó lett volna
2015. szept. 26. 16:40
 6/8 anonim válasza:
Én találkoztam vele! közös képünk is van. Ha érdekel írj üzit és elmesélem!
2015. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor találkoztál vele?
2015. nov. 13. 16:55
 8/8 anonim válasza:
Szigetes fellépése után
2015. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!