Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell mestermc-n staff...

Hogy kell mestermc-n staff lenni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Létszives valaki irja le:(
2015. jan. 31. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is illik tudni, hogy kell leírni a "légyszíves" szót, másodszor náluk érdeklődj.
2015. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,irtam privát üzenetbe,de itt kommentbe is irhatsz!:)

Nagyon szépen köszönöm a segitséget!:)

2015. febr. 1. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom azon kívül még mit tudok segíteni, hogy "náluk érdeklődj". Ezt persze leírhatom még egy csomószor, teljesen más szövegkörnyezetben, de nem lenne semmi értelme. Azért viszont megejtek még egy próbát, hátha eddig nem voltam egyértelmű: náluk érdeklődj.


Elég sok elérhetőség van a weboldalukon, bár ilyen szintű intelligenciával nem hiszem, hogy felvennének. Feltételezem még túl fiatal is vagy hozzá.

2015. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te mérhetetlenül kedves vagy.Azért köszönöm._.
2015. febr. 1. 17:28
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy..te ki vagy? Vagyis mi a MesterMC_s neved? Már ha nem baj hogy megkérdezem..
2015. febr. 1. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tisztában vagyok alapvető dolgokkal, még nem kell tagnak lennem. Azt se tudom, hogy ez igazából mi, de elég egyértelmű, hogy ha bárhova be akarsz kerülni, alapfeltétel, hogy értelmes legyél, és a fő helyen érdeklődj, ne itt, gyakorin.
2015. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ahhoz hogy staff/admin legyél kell legyen skypeod, mert ott szoktak lenni a TGF-ek de kérd fel ismerősnek troll14 játékost és ő segít
2015. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!