Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok úgy csomagot küldeni...

Tudok úgy csomagot küldeni postán valakinek, hogy sem a nevemet, sem a címemet nem írom rá?

Figyelt kérdés

Csak mert azt hiszem csomagokra ragasztanak egy fóliás fehér papírt, amin mindent feltüntetnek, de mi van, ha én ezt szeretném elkerülni?

Ha pedig levélre nem írok feladót, csak a címzett adatait és úgy dobom a postaládába, akkor is kézbesítik?



2015. jan. 31. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Csomagot úgy adhatsz fel, hogy van rajta feladó, név, cím.

De nem ellenőrzik.

Levelet ellátod bélyeggel, nem írsz rá feladót, bedobod a postaládába, elviszik.

2015. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SándorÚr ***** válasza:
írj rá kamu adatokat
2015. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha csomagra feladónak azt írom: Minnie, Disney Land, Donald utca 11, 1234 (ez most egy nagyon buta példa, tudom), akkor az sem fogja érdekelni őket? :D
2015. jan. 31. 21:18
 4/5 SándorÚr ***** válasza:
A postás néni nem fog igazoltatni téged. A posta egy szolgáltató szervezet, szerintem csak az a lényeg, hogy fizess
2015. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csomagra kell feladó, mert nem postaládába megy, ha meg felveszik tudniuk kell kézbesíthetetlenség esetén ki a tulajdonos (feladó), mert vissza kell szolgáltatni.

Logikus, nem??

2015. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!