Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek leg cikisebb...

Mi volt életetek leg cikisebb sztoria?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd a sort így célszerű .
2015. febr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer kinéztem egy füldugót a neten. Napokig jártam utána. Hosszas keresgélés után megtaláltam a boltot ahol lehetett kapni. Egy éjszakát aludtam vele de kiállt a fülemből a vége, ezért szúrt. A használati utasítás szerint a végéből le lehetett vágni. Másnap levágtam, aztán tesztelés közbe benne maradt a fülembe mindkettő! A sürgősségin vették ki. Majd miután kivették, ott helybe mindkettőt bevágtam a szemetesbe. 3500Ft volt.


Volt ennél cikisebb is szerintem, de most így hirtelen ez jutott eszembe. Ez nálam egyáltalán nem szokatlan, ha valaki el van átkozva mint én, ez csak természetes.

2015. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! :)

Nekem egy "pasizos" esetem volt ciki. :/

Volt egy srác felettem eggyel járt, hetedikes voltam és mivel akkor került le a fogszabim elkezdtem pasi vadászatos életet élni. :) Egy sárc nagyon tetszett és véletlenül kiderült, hogy egy táborba fogunk menni. Nagyon összetörte a szívem és sírtam miatta.

Utólsó nap hazamenet megálltunk egy ilyen tanyasi élet múzeuman ( vagy valami hasonló.) lovagolni meg ilyenek. Én még akkor is akartam imponálni a gyereknek. Gondoltam veszek egy fagyit s neki adom. De, ott volt egy szamár, szabadon. :D Mentem oda a büféhez a fagyiért, mikor a szamár kivette a kezemből az ezrest és elkezdte rágcsálni. XD Ráadásul kilopta a telót a sebemből a díszfityegőnél fogva. Elkaptam a telefonom én húztam egy írányba a szamár a másik irányba s a fityegő elszakadt... Én a lendületnek hála, hátra zuhant, de pechemre mögöttem állt a kiszemelt, s mind a ketten háttal bele a sárba. :DDD Azóta nem pasizok! XD

2015. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!