Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves vagyok. A párommal mindig óvatosak vagyunk, de most nagyon félünk. Tegnap óta a mellbimbóm nagyon érzékeny, vagyis fáj, amint hozzáérek. Szeretkezés közben erős fájdalmat éreztem az alhasam jobb oldali részén, mintha fel lenne dagadva, vagy ilyesmi. a menstruációmnak majd csak hónap vége fele kell megjönnie, azt még elmondanám hogy 3 hónapig gyógyszert szedtem, de 10 nappal előbb megjött a menstruációm, és nem tudtam kiváltani időben az újabb gyógyszert, de ez után is vigyáztunk! A válaszokat előre is köszönöm!
2015. febr. 1. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elmondanám, hogy utána nem csak szeretketés közben, hanem utána is, és még néha mozgás közben is. Mintha erős szúró, és feszülő érzés lenne egyben. Lehet, hogy felfáztam?
2015. febr. 1. 22:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ezt is utólag írom, de még annyit, hogy nem az egész mellem fáj, csomót és ehhez hasonlókat nem érzékeltem, amikor végigtapintottam. Csak a mellbimbóm! és mindkettő. nem olyan erős a fájdalom, csak akkor fáj, ha hozzá érek.
2015. febr. 1. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A "vigyázunk" az pontosan mit jelent?
2015. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedtem a gyógyszert, és akkor is kivette időben, mert nem bíztuk a véletlenre. Egyetlen egyszer ment el bennem amikor még szedtem a gyógyszert. csak az a baj, hogy 1-2 x elfelejtettem bevenni, és így reggelre maradt, vagy kora délutánra agógyszer bevétel, ezért is félünk.
2015. febr. 2. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
12 órát meghaladta a késés?
2015. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!