Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A postánál van olcsóbb futár...

Ágik@ kérdése:

A postánál van olcsóbb futár szolgálat magánszemélyeknek? Hogy igényelhető meg a szolgáltatásuk?

Figyelt kérdés
Illetve, ha OLX-en, vagy Jófogáson vásárolnék valamit, de az illető nem ért a feladáshoz, hogy tudok futárt rendelni hozzá?

#csomagküldés #futárszolgálat #eseti csomagküldés
2015. febr. 2. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A gls-t is csekkold le.
2015. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néztem a GLS-t, de ott csak csomagpontra lehet bevinni megcímezve a csomagot (ha jól láttam).

Egy paraszt bácsi árul autóalkatrészt amire nekem szükségem lenne, de olyan sügér, hogy...

Van olyan futár (ami nem túl drága), aki házhoz menne érte?

Nekem elég lenne, ha egy csomóponton át tudom venni. Nem muszáj, hogy nekem házhoz jöjjön.

2015. febr. 2. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a posta, vagy a személyes átvétel.
2015. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nem jóját... :-(
2015. febr. 2. 15:19
 5/7 scratty válasza:
100%
DPD házhoz megy,olcsóbb, minta Posta
2015. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A DPD-t online lehet megrendelni?
2015. febr. 4. 13:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobban mondva azt szerettem volna írni, hogy én megigényelhetem online a DPD futárt az eladó helyett az Ő adataival? (Mert én lennék a vevő.)
2015. febr. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!