Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitőrne a 3. világháború...

Manutd84 kérdése:

Ha kitőrne a 3. világháború ti hol és hogy próbálnátok meg átvészelni?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel egymásnak feszül a Nato és Oroszország. Európán belül vajon létezik olyan hely ahol biztonságban élhetnétek?

2015. febr. 3. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Hmmm... hát szerintem nem lenne olyan hely...talán antarktisz vagy Amerika egy-két pontjain..mivel 16 vagyok ezzért lehet engem be vonnának valami segitőnek pl a mentősökhőz vagy akkár katonnának...remélem nem fog kitörni :/
2015. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Európán belül ?

Akkor 3km mélyen egy bányában.

2015. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kocsordon a Szalacsi atombunkerében :D
2015. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkám miatt engem csak akkor soroznának be, mikor ti már a csatatéren elvérteztek, úgyhogy én bíznék bennetek :)
2015. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam én itt a svájci hegyekre,norvég halászfalura vagy akár egy kis horvát szigetre...

Magyarország szerintem sokkal kockázazosabb mint a felsoroltak. Atombunkerem meg nincs meg nektek se. Antarktiszra meg úgyse megy egyikönk sem.

2015. febr. 3. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolod, szólnának neked előre?

Ha nem halnál meg azonnal, akkor rögtön besoroznának és megszűnne ez a problémád.

2015. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy háborús könyvet írok éppen.

De inkább scifi lessz mint valóság.

2016 áprilisában az oroszok hadat üzennek,és amerika aktiválni kívánja védelmi rendszerét.De jön a baj,az oroszok technikai előnyben vannak.

Kitör a robot vs ember háború.De ezeket a robotokat nehéz ám kiirtani.Még a fegyver sem hat ellenük.És a 10 emelet magasra ugráló, RUSIA feliratú, zöld botok majdnem nyernek.Jöhet a kritika!

Persze a realitás talaján maradva,valószínűleg 20 órás műszakban kellene dolgoznod,rabszolgasorban.Elbujni nem tudsz!Rendben van hogy otvannak a 3KM mély bányák,de odáig el is kéne jutni.Nameg persze szenet kellene enned,mivel 2évig kitartó ételmenyiséget nem tudsz magadalvinni.És ha meglát egy szelet kenyeret nálad,egy hete nem evő bajtársad,az első adandó alkalommal megpróbálna megölni.

2015. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!