Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni hogy milyen az a snapchat? Miket lehet ott csinálni? Gondolom chatelni. De hasonló a facebookhoz vagy az instagramhoz?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 12:04
 1/3 anonim válasza:
Hasonló,de mégse. Itt fényképeket tudsz kirakni(másodpercekre).Lehet beszélgetni is,ha tudod frissíteni. Az enyém nem engedi,de még így is tudok besz.-ni csak nem u.olyan. Nekem még csak pár hónapja van,de nagyon szeretem! Remélem tudtam segíteni:)
2015. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hat az a lenyege, hogy kepeket kuldhetsz masoknak, amiket ok max 10 masodpercig lathatnak. (Ha valaki screenshotolt (=kepernyofoto) akkor azt kiirja a snapchat, es ertesitest is kuld rola. My story-t is tudsz kirakni, ezt 24 oran keresztul az ismeroseid megnezhetik annyiszor amennyiszer akarjak. (Itt a screenshotrol nem kuld ertesitest, de kiirja). Mindent amit elkuldesz, lathatod mikor neztek meg. Beszelgetni is lehet, arra is vonatkoznak ugyanezek a szabalyok:)

Plusz az ismeroseid ugyanezt tudjak csinalni:) (kepet kuldenek neked, vagy uzenetet, vagy kiraknak my story-t amit megnezhetsz:) )

Nagyjabol ennyi, remelem segitettem.

2015. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hogy milyen? Sztem a legnagyobb hülyeség amit eddig kitaláltak, de kinek a pap, kinek a paplan:) Instagram 100x jobb.

EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.

Remélem segítettem.:)

2015. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!