Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mi szólnátok ahhoz, ha...

Ti mi szólnátok ahhoz, ha megismernétek egy 17 éves fiút és kiderülne róla, hogy nincs Facebookja?

Figyelt kérdés
Nem egy élettelen, csúnya balf**z, csak egyéb indokok miatt törölni kellett a fiókját. De jól néz ki, társasági életet él, bulizik, sportol, stb... csak kíváncsi vagyok, hogy mi lenne az első benyomásotok, ha ezt megtudnátok.
2015. febr. 4. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Simán öngyilkos lennék...
2015. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igen... -.-
2015. febr. 4. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen nem ember !!! Ha nincs Facebookod akk egyszerűen te nem létezel szov az a srác a te képzeleted szüleménye szov engedd el hagy szálljon tovább !!!!!
2015. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Fészbuk nélkül lehetsz szerelmes, de fiúk hiányában soha.

Válaszd a szerelmet.

2015. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Miért baj az hogy nincs facebookja?16 vagyok,de ezt a dolgot fiatal fejjel se értem!
2015. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Levágnám a fejét és beleszarnék.
2015. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Te mekkora gyík vagy, kérdező...
2015. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Miért mi van ha valakinek nincs Facebook-ja? Úgy gondolja nincs rá szüksége, nem szereti ha mindenki számára elérhetőek az adatai(például a NAV is előszeretettel használja, bár nem tudom ez mond-e neked bármit is), ne adj Isten idegesíti a sok idióta bejegyzés. Ezek mellett még legalább ezer ok van ami azt indokolhatja, hogy valakinek nincs Facebook-ja, nem kell hozzá élettelen, csúnya balf**znak lenni. Elég sok mindent elárul rólad ez a feltételezés.

Mondom mindezt úgy, hogy évek óta van Facebook-om, de kizárólag chatelésre használom, mivel a legtöbb ember ezt használja. A retardáltabbnál retardáltabb posztok azonban időről időre elgondolkoztatnak, hogy én is töröljem a francba.

2015. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
szolj neki hogy csináljon fb-t különben megvered
2015. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem az maga a csoda es az egy ertelmes ember !!!Ebben mar csak az a kulonos, hogy a tarsasagi elet vonzza, nem pedig a vilaghalo!

(taps)

2015. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!