Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 42 pontos felvételivel felvesz...

42 pontos felvételivel felvesznek valamelyik suliba ezek közül?

Figyelt kérdés

1.Váci Madách Imre Gimnázium

2.Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakközép

3.Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző

4.Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközép

Magyar 32 pontos lett, a matek pedig 10, de matekból fel vagyok mentve, tehát a matekot ezekben a sulikban annyira nem veszik komolyan. Most 3.8-as átlagom van, és az előző években is ugyan ennyi volt. Van esélyem a Váci Madáchba bekerülni, vagy felejtős? :D (Nem megyek szóbelizni)


2015. febr. 4. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mindenfelekeppen a Madachba szeretnel menni, akkor irj be elsonek egy olyan szakot amit nem sokan valasztanak, max igy van eselyed.

Van 1-2 olyan szak ahova nem sokan jelentkeznek, ha jol emlekszen engem oda huszonvalahanyadiknak vettek volna fel franciara, de vegul nem oda mentem, hanem egy erosebb vaci suliba. (60 pont felveteli)

Keribe szinte garantaltan folvesznek:D egyik ismerosom is valami 35 pontor irt tavaly es elsok kozott azt hiszem:D

Masik 2 sulit nem ismerem:)

Btw sok sikert, irj ha van valami kerdesed

15 vaci lany

2015. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!