Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy írják angolul?

Ezt hogy írják angolul?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm!


Érdeklődni szeretnék hogy ennél a ruhánál mit jelent az hogy egyméret? XS? S? Vagy talán M? Válaszát előre is köszönöm.


(nem tudok angolul és a webfordító nagyon hülyén fordít).


2015. febr. 5. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Dear XY,


I would like to get some information about this item. What does "one size" mean? Is it XS, S or M?


Thank you very much.


Regards,


XY



(Egyébként gondolom netről akarsz ruhát rendelni, a one size általában azt jelenti, hogy egy méret, de általában a leírásban centikben is kifejtik, hogy ez mekkora, érdemes megnézni.)

2015. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Igen netről szeretnék egy ruhát rendelni és egy méret van írva. Alul van egy táblázat méretekre lebontva de amíg nem tudom hogy az egy méret náluk mit jelent (kína) addig a táblázatot sem tudom figyelembe venni.
2015. febr. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!