Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő az abortusz? Menetei?

Mennyi idő az abortusz? Menetei?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj?

2015. febr. 7. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt. Infúziót kaptam, elaludtam tőle, a műtét kb. fél-3/4 óra, plusz egy órát aludtam még. Nem maradtam éjszakára a kórházban, hazamentem, kicsit kába voltam, és amit ettem, kijött belőlem, de más probléma nem volt.
2015. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.es onnan h elmentel nogyogyaszhoz mennyi idore ra csinaltak meg?
2015. febr. 7. 23:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es a tagitas milyen faj?? V kellemetlen?az h mukodik? Anyukam nincs...apammal elek.. ehhez luke vok!bocsi a sok kerdesert
2015. febr. 7. 23:58
 4/4 anonim válasza:

Nőgyógyász után lesz még pár köröd.:) Kapsz egy papírt, el kell menned család védelmishez... Velem nagyon rendes volt, majd 3 nap kötelező gondolkodási idő, visszamész kapsz egy csekket amit be kell fizess,és vinned kell majd magaddal a korházba, vérvételre is menned kell és altatóorvoshoz. Én szerdán voltam dokinál következő hét csütörtökön kellett befeküdnöm. Ha még nem szültél felhelyeznek egy tágítót. Kellemetlen igazából az utolsó lépése az amikor kisebb fájdalmat érzel, görcsszerű. Utána pár óráig nem kellhetsz fel vele. Nekem semmi fájdalmam nem volt, de másoknak se , max kicsike körülöttem lévőknél. Sokan írják,hogy iszonyatos a fájdalom. Erre csak azt tudom mondani,hogy ritka kicsi a fájdalomküszöbük, mert szó sincs ekkora fájdalmakról. Másnap reggel 8kor műtöttek, 20 perc volt az egész. Utána vérzés lesz, betét!!! ... Pár óra múlva csinálnak egy ultrahangot,hogy nem maradt-e bent valami szövetdarab. Ha semmi gond nincs, még aznap délután hazaengednek. Nekem 1,5 hétig volt vérzésem, de ez változó, valakinek 2-3 nap. Kizárólag betétet használhatsz, nem fürödhetsz kádban 6 hétig, no szexuális együttlét és a többi. De ezt az orvosod elfogja mondani. Összességében azt tudom mondani,hogy kibírható az egész ,és 1-1,5hét alatt túl leszel rajta! Más kérdés utána mit érzel. Én nem akartam ,erős voltam.. de utólag eléggé megviselt azért lelkileg,persze nem kell sírásra és társaira gondolni..csak felmerül mi lett volna ha megtartom, mi lesz ha nem lehet többé..de ezzel meg lehet tanulni együtt élni. Számomra ez nehezebb volt mint a műtét ! ...De azóta boldog párkapcsolatban élek és babát szeretnénk. Hány hetes vagy? Biztos,hogy ezt szeretnéd? Ha 18 éven aluli vagy kell szülői beleegyezés is. Kitartást kívánok !

D.

2015. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!