Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitol faj estenkent a szemem?...

Timea270 kérdése:

Mitol faj estenkent a szemem? És mért csak este?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy szamomra fontos kerdest kerdeznék! Mitöl faj minden este a szemem es miert csak esténként? Jo bevallom nagyon sokat ulok a tablettem elott foleg hetvegen egesznap ezt pityegem ea nem tudok lealni rola nem birom ki 2 orat nelkule es szerintem ez az oka de nem tudok leszokni a fojamatos bongeszesröl rszek estenkent murkot (répát) is de nagyon faj mar a szemem mit tenyek hogy leszokjak rola vagy mit egyek hogy ne fajjon??? Tavaj mar voltam szemeszeten es semmi baja nem volt a szememnek nem akarok szemüveget hordani !! Csak lelehet szokni róla ha tudtok legyci még ma irjatok hogy nyugottan alugyak !!!! Előre is koszonöm!

2015. febr. 7. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Csukd be! a tabletet is (na jó, azt csak elrakni lehet, asszem) meg a szemedet is :-)

Holnap meg menj el sétálni, szívj friss levegőt, élvezd az életet.

2015. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oke! Csak manapsag felek kimenni az utcara nehogy szettepjen egy kutya

:p tudod en nem Magyarorszagon élek hanem Romániai vagyok de ez most mindegy ! :DD de megfogadom a tanacsot es kimegyek a macskámmal :D kossz!!

2015. febr. 7. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A tablettől nekem is fáj a szemem
2015. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!