Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány szeret deszkázni?

Baj ha egy lány szeret deszkázni?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig kiakadnak az ilyesmitől. Főleg anyukám. Állandóan "kis cuki" pólókat aggat rám és szoknyákat. Én meg inkább fullcapben járok. Mikor megtudta hogy a spórolt pénzemből gördeszkát vettem az első szava az volt hogy "olyan vagy mint egy fiú" ...nem értem miért ilyen....

2015. febr. 7. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem értik az emberek ki miért tesz amit, de nem kell foglalkozni vele, amit szeretsz csinálni az nem baj normális dolgok, ez még az.
2015. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hozzám jösz? :D
2015. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majd ha nagy leszek..... :-D :-D :-D
2015. febr. 8. 17:48
 4/8 anonim válasza:
nem baj de nem néz ki jól mert nem női sport.
2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ki mit gondol? Most komolyan. A lényeg hogy maradj lelkes és élvezettel csináld.
2015. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vinkó Márton ***** válasza:
Nem baj, sőt, én szeretem a gördeszkás lányokat
2021. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vinkó Márton ***** válasza:
Nem tudom amúgy miért mondják hogy ciki... Az, hogy fiús dolog az nem egyenlő azzal, hogy lányok nem csinálhatják. Vagy egyáltalán az is baj, ha egy lány tud gördeszkázni? (már a képessége sem lehet ez?) Amúgy nekem volt egy gyerekkori szerelmem aki egy gördeszkás lány volt (amúgy szerintem ő is azért csinálta, mert élvezte)... Én meg egyébként (fiúként) még soha nem tettem a lábam gördeszkára.
2021. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vinkó Márton ***** válasza:
4: Szerintem meg nagyon jól néz ki.
2022. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!