Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete kaptam munkát egy...

Egy hete kaptam munkát egy szállodába. Nagyon rosszul érzem magam, gyomor idegem van egész nap. Én próbálok mindent bele adni, de nekik szinte semmi sem jó, mindig belém kötnek. Szerintetek egy idő után elfog múlni ez a folyamatos idegeskedés?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem valószinű., ismerősm is ezért váltott
2015. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2015. febr. 8. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű ez a munka? A helyesírásod eléggé rossz. Takarítasz?

Biztos, hogy bennük van a hiba? Ha figyelsz a kritikákra, s a szerint változol, akkor el fog múlni a kifogások sora, s a feszültség is.

2015. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy bennem is van,nem azt kértem,hogy leoltson valaki a helyes irásom miatt.De ma is bemegyek 6ra és látom,a beosztáson (amit vasárnap csinálnak,én tegnap szabad voltam)hogy ma szabad vagyok.Akkor miért nem tudott szólni senki??Megvan a telefonszámon,e-mail cimem is.De azért köszi!!
2015. febr. 9. 06:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen takarítok.6-8ig közös területek,aztán szobák.Nehéz két embertől utasítást kapni.Mivel a főnökömnek van egy helyetese és neki más elvárásai vannak,mint a főnöknek.Ráadásul ő is akkor kezdett,mint én..
2015. febr. 9. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!