Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható korrekt kifizetésse...

Megbízható korrekt kifizetéssel minden piszokság nélküli otthoni internetes munkát valaki ajánlana nekem?

Figyelt kérdés
valamilyen egyszerű kis otthoni munkát amihez nem kell nagy szakértelem.

2015. febr. 8. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyen nincs
2015. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh de kár. aért köszönöm a hozzászólását.
2015. febr. 8. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
számtalan ilyen kérdés van itt,böngészd őket (és kiderül,hogy nincs +mik az átverések)
2015. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Ami létezik - nagyon kevés! - oda speciális szakember kell (pl. bizonyos fajta PROFI programozó).

2015. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tőzsdézzél, azzal rengeteget lehet keresni (de ahhoz érteni kell)
2015. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy pókerezzél (de ahhoz is érteni kell)
2015. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tőzsde és a póker is 0 össznyereségű játék.

Vagyis a balek (ez te vagy) beviszi a pénzt - a profik pedig elnyerik tőle.

2015. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dunai Lívia válasza:

Igen van ilyen cég.én 3hónapja dolgozok online cégnél.legális.magyarországon cégbejegyzett vállalat.nem piramis rendszerü.nem tukmálos.korrekt cég.vannak Mende mondák róla.decén megtudom cáfolni.napi fizetést veszek le belőle.visszakaptuk.a kauciót amit újra befektettünk a cégbe.én már csoportbezdtő vagyok

Ez a Lions Gates mumus cég.aki kihagyás és nem bízik meg bennünk.így járt.mi.ebböl élünk és hál istennek jól.

2023. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!