Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes videóimat hol...

Internetes videóimat hol tudnám "felfuttatni"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném gerilla módon reklámozni magamat, mindenhova pofátlan módon belinkelni a videóimat, csak azért hogy véletlenül rákattintsanak, és ez hozzon nekem minimális nézettséget. Olyan oldalakra, vagyis befolyásos szerkesztőkre vagyok kiváncsi, akik megnézik

a videót, magukban értékelik, elbírálják hogy átment e a rostán, és ha jónak gondolják, kirakják valami olyan felületre, ami nézőket generál. Tehát semmi olyat nem akarok, hogy esetleg elbírálás nélkül, "jogtalanul" kerüljenek fel a videóim bárhova is, hanem tényleg, csak ha megérdemlem. És ha nem is feleltem meg az elvárásaikak, legalább valami értékelést adjanak hogy "ez szar volt", mert pl az indavideon is, meg a blog.hu-n is lehet ajánlani a videódat/blogodat a főoldalra, de szerintem annak semmi értelme, mert napi 8000 videót biztos oda ajánlanak, a szerkesztők már meg se nézik. Úgy meg soha nem lesz nézettségem, ha feltöltök valamit youtube-ra, és várom, hogy a cím alapján majd rákeresnek... Nem is értem, másoknak egy hogy sikerül semmi videókkal több tízezres nézettségre szert tenni.



2015. jan. 23. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

tegnap láttam egy youtubos gyereknek (Herby Dely Péter) hogy 40000Ft-ért rak be reklámot amivel szerinte 10 év alatt 2,4milliót keresel :D


Kicsit vicces a levezetése, de akár igaza is lehet, nem tudom, nem értek a youtube-os pénzkereséshez.


ha rákeresel a dely péterre akkor a tegnapi vagy előtti valamelyik videójában van én most nem találom

2015. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Herby-nek van egy olyan sorozata, hogy "Ingyen reklám".

De ha jól figyeltem meg azokban a videóiban csak az olyanokat mutatja be, akiket ki tud cikizni.

A másik akit ismerek ő meg "M. Krisztián" néven youtub-ozik. Ő mindenkit reklámoz aki megkéri rá, de nem ajánlanám, hogy élj a lehetőséggel. Ugyanis nagyon utálják szerencsétlent és azokra is rászálnak, akiket reklámoz. Ezt a kettőt nem ajánlom.

Viszont megpróbálhatnál írni "The Covery"-nek. Ő és néhány haverja csinálják a Podkeddet néha reklámoznak ők is a műsorukban.

2015. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Becixxx válasza:
A youtube már régóta haldoklik. Csak a krémnek tolják a videóit... Amúgy nem érdemes föltölteni rá. Az indán többen megnézik, ha van benne szex.
2016. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!