Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szeretsz a munkádban?

Mit szeretsz a munkádban?

Figyelt kérdés

Tudom, hétfő reggel ritkán töprengünk el ezen :D

Mégis most szeretnélek megkérdezni titeket arról, hogy mit szerettek a munkátokban, melyek a legjobb részei, mire gondoltok belőle szívesen.



2015. febr. 9. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
már semmit ... 25 éve csinálom, és sokáig jó volt ... ma már reggelente a tükörre köpök mikor belenézek ... nyista szakma, nyista józan paraszti ész, csak az aktuális hatalom baromságai (nem mondom meg mi a munkám)
2015. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú.

Amíg jó volt, mi volt a jó benne?

2015. febr. 11. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

ha röviden akarom összefoglalni, akkor: voltam valaki ... na most ez így azért kevés, mert most is ugyanaz vagyok, ugyanabban a pozícióban (sőt, feljebb a kezdeteknél) ... a valakiság abból állt, hogy

- ha mondtam valamit azt nem kérdőjelezték meg, mert megalapozott tudásom volt a szavaimhoz

- kérték a véleményem, meghallgattak

- komoly döntési helyzetben voltam, ritkán hibáztam és ha hibáztam ki mertem állni, hogy: igen, ezt én bactam el ... és tudomásul vették (ma már nem merném így felvállalni, mert azonnal elharapják a torkomat ... csak érdekességként: vezető vagyok, egyik emberem hibázott nem régen, és a "hatalom" számon kérte rajtam, hogy konkrétan ki hibázott ... mondtam, hogy én ... jó, jó, de ez nem így működik, azt nevezzem meg aki hibázott ... mondtam, hogy ahhoz másnak semmi köze, a hibáért én felelek ... miután harmadszorra is ezt a választ adtam, a "hatalom" értetlenkedve feladta velem a vitát, és nem lett következmény sem ... azt hiszem, ezt legközelebb már nem tudom megtenni)

- olyan csapatot építettem fel akik számíthattak rá, akikre mindig számíthattam

- fiatal voltam, gondolkodás nélkül ugrottam bele vesztesnek tűnő ügyekbe is, és többnyire jól jöttem ki belőlük

- mindez ma már nem így van (bár mint mondtam a pozíció magasabb, de a szavam kevesebb, a csapat - nem szívesen vallom be - szétesőben, és nem tudok tenni semmit annak érdekében, hogy pozitív változás legyen ... a politika, a qrva nagy demokrácia ami az esetemben a szakmaiság ellen dolgozik letarolt ... már nincs messze a nyugdíj, tehát oda jutottam, hogy csak addig húzzam ki)

2015. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi történt, hogy így megváltozott a munkád? Jól értem, hogy ugyanott dolgozol, ahol régen ilyen jó élményeid voltak?
2015. febr. 12. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"a politika, a qrva nagy demokrácia ami az esetemben a szakmaiság ellen dolgozik, letarolt" - tulajdonképpen ez történt ... nincs szükség szakmaiságra, még a józan paraszti észre sem ... kézi vezérlés van, indoklás nincs


igen, ugyanazt végzem évtizedek óta ...

2015. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!