Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iviteles vagyok,2 éve kötöttem...

Iviteles vagyok,2 éve kötöttem egy szerződést 72 tv csatornával és 5 megás nettel. Nagyobb internetet szeretnék, de a szolgáltato weboldalán azt írják erre a területre ahol lakok hogy csak 5 mega lehetséges. Viccelnek velem?

Figyelt kérdés
Más szolgáltatónál 60 mega is lehetséges erre a térségre

2015. febr. 9. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Invitel*
2015. febr. 9. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
nem viccelnek, en se tudok 8megasnal nagyobbat, kihashnaljak, hogy nincs is mas lehetoseg erre mint pl UPC stb.. neked van?
2015. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen kábelen jön és azon milyen eszközök vannak. A szolgáltatód ennyit tud... erre való a hűség, hogy ne menj át egy 5-ször olyan olcsóhoz és jóhoz.
2015. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt van UPC meg Pr Telekom is de az Invitellel meg vagyok elégedve csak az internete elég gyenge
2015. febr. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!