Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vendéglátó-eladónak tanuló...

Vendéglátó-eladónak tanuló lányt befoghatják-e szombat vasárnap gyakorlatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom most vendéglátó-eladónak tanul és a gyakorlati helyén egyáltalán nem akkor van gyakorlat, mikor a suli előírja, hanem ammikor azt a cég kitalálja. Hetek óta nem tudunk együtt lenni hétvégén, mert behívják gyakorlatra, saját kényük kedvük szerint! Elméletileg nem munkás, gyakorlaton van ott csak! Mi a véleményetek?

Mit lehet tenni?



2015. febr. 9. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kötelező elvállalni a hétvégi vagy iskolai szüneti napokat, de aki elvállalta több pénzt kapott érte.
2015. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem kap több pénzt és azzal fenyegetik ha nem jár be hétvégén kirúgják.
2015. febr. 10. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A vendéglátás ilyen műfaj,ott nincs hétvége meg éjszaka. Ha már most nem fér bele a kapcsolatotokba mi lesz később?


Mennyen be mert kirúgják és máshol is nehéz lesz helyet találnia ha nem vállal hétvégét.

2015. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem én, tisztában is vagyok vele, de szerintem más ha valaki gyakorlaton van és vasárnap 4-től este 10 ig dolgozik aztán hétfőn ugyanúgy suli és más ha valaki fő munkaidőben természetesen ezt vállalva dolgozik. Nem ugyanaz a kettő. Nem horkantam volna fel ellenkező esetben.
2015. febr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!