Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szomszédunk már egy éve...

A szomszédunk már egy éve legyen szombat illetve vasárnap reggel 5-este 9 ig zajol. Ez csend háborításnak számít?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ismerős az ilyen helyzet. Nappali zajokkal általában nem tudnak mit kezdeni a hatóságok. Persze ez nem jelenti azt hogy akkor lehet zavarni a szomszédokat, mert tudok rá példát hogy a szomszédok nyugalmával szándékosan nem törődő húzta a rövidebbet.

Társasházunkban is akadt néha nullás vagy negatív IQ-jú lakó, akik akár éjjel is bömböltették a TV-t, arra hivatkozva hogy nagyot hall. Erre gondolkodás nélkül ki szoktuk hívni a rendőrséget. De ettől nappal még zsjongtak. Erre is lett megoldás, méghozzá az hogy egy rövid időre elfelejtettem hogy jól nevelt diplomás vagyok és részeg culágert megszégyenítő módon egy kétkilós kalapáccsal teljes erővel addig püföltem a betonfalat, amíg az adott szomszéd normális nem lett. Utána ő is úgy viselkedett mint ha jól nevelt diplomás lett volna és érdekes módon nagyot se hallott többé, mert a leghalkabb susmutolást is meghallotta. Tehát a lakosság mentális egészségi állapotának javítása nem pénz vagy jól képzett orvosok kérdése. Hanem egy kalapács is elég hozzá, mely recept nélkül kapható.

2014. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csendhaboritas mar nem csak a nap bizonyos szakaszaiban hanem egész nap érvényes lehet, pontosabban a btk. ben
2017. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!