Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amfetamin/Metamfetamin használ...

Amfetamin/Metamfetamin használatkor milyen hatást éreznek az emberek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 11:06
 1/2 anonim válasza:
100%
Amihez a legjobban tudnám hasonlítani - és amit a legtöbben átéltek - az az, amikor sport, pl. futás után nagyon kivagy fáradva, de van egyfajta boldogságérzet benned, könnyű test érzés, stb. Ez megszorozva sokkal. (Amúgy a sport által kiváltott örömérzetet is részben a dopamin okozza, az amfetamin is erre hat.) Mellé pörgés, gyors beszéd, sok beszéd, túlmozgás, önbizalom. Iszonyat jó táncolni vele, meg dumálni. A lejövetel szar, alvásképtelenség, fáradtság, kattogás, egyebek. Ha sokat nyomja valaki, depressziós lesz, bekattan. Láttam embereket tönkremenni tőle (mentálisan-lelkileg), iszonyat csúnya. Szóval én jó ideje nem élek vele, undorodok a szagától is.
2015. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gergelyfiú válasza:

Én is szeretném megosztani a véleményemet.Én eddig egyszer próbáltam ki a Crystal Meth-et vagy is a Metamfetamint.Annak is a legerősebb változatát az Ice-ot, vagy is a D -isomerjét.Már nagyon rég kiakartam próbálni,de sosem jutottam hozzá,hosszú évek után sikerült.

Nos, lehet hasonlítani a speedhez,de mégis más azért a hatása.Azzal pedig vitatkoznék amit a külföldi Média terjeszt.Nem erősebb a Heroinnál és egy használattól ha valaki orrba szívta vagy orálisan(szájon át) még nem lesz függő.Külföldön azért annyi a súlyos meth függők száma,mert elszívják a methet, vagy intravénásan használják és abból nincs kiút. az már súlyos függőséget okoz, majdnem,hogy vissza fordíthatatlan függőséget.

A meth dózistól függőgen 2x erősebb a speednél és ahogy emelkedik a dózis kb 5x erősebb a speednél.Milyen érzés? Ne higyje bár ki is,hogy olyan különleges lenne.Más fajta deldobottság érzés és pörgés jellemzi,mert ez erősen dopamin eufória.a dopaminből amikor sok van akkor boldogok az emberek és nem akarnak aludni.Amúgy persze ez sem megoldás.de ha valaki függő lenne tőle és hozzájut pszichiátriai gógyszerekhez,azok elég gyorsan mérséklik a függőség érzését,persze a másik oldalon,meg azok okoznak függőséget.Én azt mondom ha valaki hozzá is jut, akkor maximum úgy szúrjon ki magával,hogy orrba szippantja és max 50 mg-ot,többet ne !A keringést nagyon megviseli és hamar jelentkezik az Erschöpungsdepresszió, vagyis amikor hirtelen taccsot érzünk a " High" után.

Amúgy a tapasztalatom alapján arra jutottam,hogy a methamphetamine semmi nagy titkot nem rejt előled, ha sosem probálod ki,nem maradsz le semmiről.Nekem ez a véleményem.

2016. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!