Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez a Fifa 15-ben?

Hogy van ez a Fifa 15-ben?

Figyelt kérdés

Van játékos karrier amiben csak egy játékossal vagyunk - a gép ellen?

Meg van a menedzser karrier, ott is a gép ellen játszunk?


Online meg kapunk egy csöves csapatot és azzal lehet élő emberek csapatai ellen játszani?



2015. febr. 10. 11:54
 1/5 anonim válasza:
Valahogy úgy !! Bár a FUT lényege pont ez,hogy a csöves csapatból csinálj egy jó csapatot !DE ha ez nem tetszik + még ott van az online bajnokság ott meg az általad választott csapattal játszol élő emberek ellen !!
2015. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

létező csapattal?

és ha valamilyen másik játékos is azt a csapatot választotta? akkor két Neymar lesz a pályán? vagy ez hogy van?

2015. febr. 11. 11:27
 3/5 anonim válasza:
Gondolom igen,ha a FUT-ba te megveszed Neymart és a másiknak is van akkor kettő lesz a pályán ( ez van :) ) On-line bajnokságot én nem szoktam játszani,de szerintem ha mind a ketten például a Barcával vagytok akkor u.a csapat játszik egymás ellen.ha úgy sorsolnak össze. De ezt az tudná megválaszolni aki szokott ezzel a részével játszani!
2015. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
te melyik részével szoktál játszani?
2015. febr. 12. 13:11
 5/5 anonim válasza:
Csak az Ultimate Team -el.
2015. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!