Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok valamit, amitől...

Mondanátok valamit, amitől megjön a kedvem a tanuláshoz?

Figyelt kérdés

annyira, de annyira nincs kedvem most tanulni, de kéne....minden délután tanulok,de most nem sikerül rávenni magam....

köszi előre is :)


2010. febr. 11. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs meg az érdeklődés, akkor ajánlhatnak neked akármit, mert úgyis csak egy kín lesz. De ne aggódj, középsuliban senki sem tanul. Majd ha az egyetemen is felmerülnek ezek a problémák akkor el kell gondolkodni, hogy jó szakmát választottál-e.

Amúgy szerintem ne is tanulj. Legyél ott órákon és ha jó a fejed akkor egy annyit, hogy közepes tanuló legyél meg fogsz jegyezni. Én is így csináltam és láss csodát egyetemen vagyok.

2010. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Tanuljál, mert anyádék nem engednek el hétvégén a falu diszkóba!!
2010. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
ha nem tanulsz, lemészárolom a családodat... tetszik??
2010. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

öm... elég vegyes válaszok vannak, köszi szépen! :D


16:23-nak: ha tényleg repülhetek bárhova, akkor év végén várlak :D


16:46-nak: abból az ezer forintból tudsz venni egy kevés rágcsát, vagy piát a táborba :D vagy esetleg az útiköltség.. :D a gépezés pedig nincs megszabva, hogy mikor gépezhetek :)


17:55-nek: sajnos az órai figyelés nem jön be, mert az osztályban van 4-5 tag, akik miatt lehetetlen normálisan leadni az anyagot... zavaró, ha 45 percen keresztül vihognak, a tanárok meg nem tudnak fegyelmezni, és így marad a 2 percenként megállás és papolás az érettségiről.... úgyhogy muszáj itthon belevernem az anyagot a fejembe :) talán 1-2 tárgyból nem tanulok itthon,mert ott tud fegyelmezni a tanár, és azt csak átolvasom... :)


20:11-nek: nem faluban lakom, a discokat pedig nagy ívben kerülöm :D anyutól meg nem kell engedélyt kérnem, ha el akarok menni valahova, csak mondani kell, hogy hova megyek és mikor jövök :)


23:44-nek: bár legtöbbször az idegeimen táncolnak, de azért nem kéne... :D inkább tanulok ;)

2010. febr. 14. 08:10
 15/18 A kérdező kommentje:
megint nem tudok nekiállni... :S de egy hónap múlva érettségi.......
2010. ápr. 3. 12:29
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy csak most ebbe az 1 hónapba kell belehúznod, és pihenhetsz asszem 4 hónapot.

És ezen múlik a további életed, hogy most tanulsz- e. Tehát az érettségin.

2010. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát én megértelek :D

Én is egy hónap múlva éretségizem,és töriből meg bioszból is még jócskán kénne tanulni.

De egyszerüen mindig találok vmi mást tanulás helyett...

Olyan szép az idő,és olyan bün benn ülni.

Épp most megyek az állatkertbe. :D

De azért drukolok Neked is,hogy valahogy rá tudd magad a tanulásra venni...

2010. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

én is szurkolok neked :D

(én holnap és holnap után is megyek az állatkertbe, csak én dolgozni =) )

tudom,hogy fontos az érettségi, meg sok múlik rajta, csak nehéz nekiállni...

2010. ápr. 3. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!