Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok valamit, amitől...

Mondanátok valamit, amitől megjön a kedvem a tanuláshoz?

Figyelt kérdés

annyira, de annyira nincs kedvem most tanulni, de kéne....minden délután tanulok,de most nem sikerül rávenni magam....

köszi előre is :)


2010. febr. 11. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyik délután sem sikerül rávenni magam. Mindig az utolsó pillanatra halasztom és így nagyon szar.
2010. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Engem az biztat,hogy ma föciből kaptam egy 1est.Úgyhogy most bevágom a fél térképet:D

Amugy engem az vezérel,hogy bejutottam egy jó suliba,és ha benn akarok maradni,akkor tanulnom kell.Szeretem az osztályomat,olyan összetartók vagyunk.Ezért a sok jókedvért pedig feláldozok egy órácskát.Megyek is tanulni.

Jó tanulást;)

2010. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól tanulsz akkor kesőbb sok pénzt fogsz keresni és gondtalan életed lesz(Persze a pénz nem minden!)
2010. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Év végén kapsz jutalmat, ha jó az átlagod :D
2010. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tuodm, hogy hol tartasz éppen. A középiskolás vagy, lebegjen a szemed előtt, hogy ha most sokat tanulsz, kedvedre válogathatsz a lehetőségek közül, könnyebben megvalósíthatod az álmodat (szemben velem, aki nem sokat tanult, ezért jóval nehezebben ért el később bármit), és nem valami ingyenes OKJ-s végzettséggel kell majd boldogulnod.
2010. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:D köszi, ezek nagyon jók, kivéve az osztályos részt.... legszívesebben lecserélném az osztályt, mert csak kibeszél mindenki mindenkit a háta mögött...még a "barátok" is egymást... :S

viszont a jutalomnak örülnék, főleg, mivel idén érettségizek, meg ballagok, tetszene ha az egész rokonság előtt lennék dicsérve :D

2010. febr. 11. 16:15
 7/18 A kérdező kommentje:

azt hiszem, megyek is megtanulom azt a fránya irodalmat :)

jöhetnek még az ötletek, hátha máskor se tudom majd rávenni magam a tanulásra :D

2010. febr. 11. 16:16
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Mentsd el ezeket, és olvasgasd később, ha tényleg segítettek.
2010. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

:P Hidd el voltam már én is így. Általában másnap reggelre szoktam hagyni. :D Én pl. téli szünetben is az utolsó napra hagytam mindent, mert nem tudtam rávenni magamat a tanulásra, pedig magával a tanulással nincs gond.


De am képzeld el hogy becsöngetek hozzád és látod hogy egy repülő makettet tartok a kezemben. Ha én azt mondanám hogy ha év végén jók lesznek a jegyeid, akkor bárhová elrepülhetsz vele ahová csak akarsz.

Így tanulnál-e? :P


Ösztönözd magadat valamivel és menni fog!

2010. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kifizetnek a táborból 1000(!) forintot.(H)

29.000-ből.(Y)xDD


nem...amúgy...ha végeztél gépezhetsz.:D

2010. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!