Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tudjam,...

Mit csináljak, hogy tudjam, hogy bementek a szobámba?

Figyelt kérdés
Unom, h hétköznap míg nem vok itthon mindig vki bemegy a családból és a dolgaim közt túrkál!! Máskor is az volt, h amit elrejtett meglepinek előbányászták, tegnap meg az, h amit az íróasztalomon hagytam kibontott táblás csokit az anyám befalta!! Vmi kéne, h tudja, h azn a héten, h megint voltak-e bent. Amire én pl gondoltam, h az ajtó alsó részére rakott egy cérnát, h ha mennek be az elszakad!! Érdekelne, h ti mit ajánlotok, mit csinálnátok!!
2015. febr. 14. 15:06
 1/2 PLL_girl válasza:
Tegyél vmi kis bigyót az ajtónak arra felére, amerre nyitódik. Valami gömbölyű legyen, mondjuk egy üveggolyó, vagy egy nagyobb gyöngy, a lényeg, hogyha kinyílik az ajtó, akkor az az izé guruljon el. Amikor mész haza, óvatosan nyisd ki az ajtót, és hogyha te mozdítottad meg a golyót, akkor nem mentek be a szobádba, ha meg el van gurulva, akkor valaki megint bement. De szerintem szólnod kéne a családodnak, hogy zavar téged az, hogy a cuccod között turkálnak..
2015. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne egyszerűbb ha beszereznél egy kulcsot az ajtódhoz? :D
2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!