Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom ma közölte...

3 éves kislányom ma közölte velem, hogy "anya a szellemek bementek a szobámba". Szerintetek tényleg látott valamit?

Figyelt kérdés
Soha nem mondunk előtte ilyesmit.Nem tudom,hogy tényleg láthatott valamit,vagy miért mondta ezt.De még órákkal később is mondta.
2013. júl. 25. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Láthatott..a gyerekek fogékonyak.
2013. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek a 3. szeme nyitva van azt hiszem 3-4 éves korukig, amivel látnak dolgokat, szellemeket amiket mi már nem. Kisfiam 2,5 éves volt amikor meghalt anyósom. Utána 1-2x beszélgette vele a szobájában, hangosan válaszolt neki. Mit ne mondjak kirázott a hideg is amikor hallottam, utána elmondta, hogy mama ott volt nála és beszélgettek. Ebben valaki hisz, valaki nem. Én sem igazán hittem, azóta hiszek.
2013. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Látta a Tv-ben, hallotta a játszótéren stb.
2013. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A hideg kirázott.

Simán láthatott valamit, ők sokkal többet látnak mint mi.

2013. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol hallania kellett erről, különben nem nevezné épp szellemeknek, máshogy fogalmazná meg.
2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, láthatta.

A gyerekeknek ebben a korban még nyitva van a harmadik szemük, ezért képesek érzékelni más dimenzióbeli lényeket, szellemeket és még élénken emlékeznek az előző életeikre is.

Ha leírod amiket mond látszólag fantáziálva, később, nagy korában érdekes lesz visszaolvasni.

Sajnos idővel bezárul a harmadik szemük, bár van rá lehetőség, hogy újra nyitva legyen (akár saját maga által, akár beavatásokkal).

2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sok anyuka mesélne hasonlókat, ha rákérdeznél. Nekem még nem beszél a kisfiam, de sokszor figyeli a mennyezetet, vagy a szemével követ dolgokat, miközben nincs is ott semmi. És még mutogat is felfelé. Amikor baba volt, az ő szobájában aludtam, és bizony sokszor nagyon féltem, mert olyan volt, mintha látna valamit, amit én nem látok.


A keresztlányom anyukája meg azt mesélte, hogy a kislány egyszer azt mondta, hogy van egy fehér ruhás néni a szobában. Persze a valóságban nem volt senki.

Szóval ez kicsit hátborzongató, pedig én nem vagyok tipikusan az, aki elhisz minden paranormális jelenséget.

2013. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Honnan tudja egy 3 éves, hogy az amit lát annak az a neve, hogy szellem? Mese habbal, mindenki szeretne különleges gyereket és ezért ha kicsit félrenéz, vagy hal valamit már annak is titulálják.
2013. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pont azt furcsállom,hogy így mondta,hogy "szellemek".

Honnan tudhatja,hogy ezt így hívják?

2013. júl. 25. 23:02
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Látta a tv-ben, játszótéren hallotta
2013. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!