Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Vegyek egy...

Mit válasszak? Vegyek egy autót vagy csináltassak fogszabályozót?

Figyelt kérdés

A félretett pénzemmel nem tudom mit kezdjek. Már régóta szeretnék egy autót, nagyban megkönnyebbítené a mindennapjaimat, mert nem kéne az egyik buszról le a másikra fel rohangáljak.

A másik nagy problémát a fogaim jelentik, nagyon össze-vissza állnak. Így is elég késő a fogszabira, mert már 20 vagyok. Nekem megfelelnek a fogaim de sajnos nincs önbizalmam a lányokkal szemben.


2010. febr. 11. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem igaz! A mai korban egyáltalán nem vagy esléksve a fogszabályzóval.. lehetsz 29-30-is, akkor is rendbehozza a fogaidat :) De nem értem a különbséget, a fogszabályzó maximum (nagyon maximum) 200e ft, egy kocsi azért ennél drágább. :) szerintem ha jól forgatod a pénzt, mind a kettőt vehetsz :)
2010. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta, hogy kb 1000 euró. A kocsi amit venni akarok az is elég olcsó. Egy akármilyen autó kéne, egyetlen feltétel, hogy keveset fogyasszon.
2010. febr. 11. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szemüveget! Hogy észre vedd a különbséget..

Autó vs. fogszabályzó...

2010. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én fogszabályzót vennék inkább, és utána a buszon szedném fel a csajokat.xĐ
2010. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát már bocsi de nekem autó nem azért kell, hogy szedjem fel a csajokat. Lehet nektek anélkül nem megy, de én kapok így is. Amúgy, hogy megy ez?...mikor megismerkedtek egy lánnyal rögtön bejelentitek, hogy van autótok?

Az olyan lányból meg nem kérek köszi, aki csak azután szeret belém miután megtudja, hogy hány lóerős a verdám.


Kedves második válaszoló!! Te mit választanál?...nem tiszta.

2010. febr. 11. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

20:45-ös vagyok. Azt írtad, hogy nincs önbizalmad a lányokkal szemben a fogaid miatt. Ha fogszabályozót rakatnál fel, akkor szépek lennének, megnőne az önbizalmad, és fölszedhetnél lányokat, tökmindegy, hogy buszon vagy akárhol. Mondjuk az előző kommentedben azt írtad, hogy kocsi nélkül is szerzel csajt magadnak, szóval most nem tiszta a kép. Ha nincs önbizalmad a fogaid miatt, akkor csináltass fogszabályzót, ha viszont így is kapsz nőt, és téged nem zavar a kusza fogsor, akkor vegyél autót!

Egyébként én lány vagyok, és nem nagyon érdekel, hogy kinek van autója.

2010. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kocsi nélkül is kapok lányt. Volt már barátnőm, érdekes nem mondtak semmit a fogammal kapcsolatosan, de azért én is elvárom, hogy legyen igényes a kinézetére(nem a sok sminkre értem).
2010. febr. 12. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Akkor vegyél autót.:)
2010. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább az autóra szavazok! :)
2010. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!