Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen fogakra csináltassak...

Ilyen fogakra csináltassak fogszabályozót? Kép!

Figyelt kérdés

Nem is nagyon zavar, hogy így állnak, mert nem olyan feltűnő ha mosolygok vagy beszélek! Csak az a bajom vele, hogy ott ahol nagyon szorosan vannak (alul) fekete lesz! :( Pedig fogselymezek és szájvizet is használok minden este! Szerintetek érdemes lenne?


[link]


2011. júl. 14. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
hát nagyon csúnyák már ne is haragudj..Nekem eszembe sem jutna ilyen kéérdést feltenni ha ilyen fogaim lennének :S.Én biztosan csinálnék..lehet téged nem zavar,de majd mást fog zavarni
2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
38%

Szerintem egyáltalán nem gáz! Én nem tetetném fel, ha nem zavarna, de ha Te így rosszul érzed magad, akkor hajrá! :)

Azzal számolj, hogy ehhez fogat kell majd húzni.

2011. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha meg van rá a pénzed, akkor igen. 18 év alatt sem 5000 ft


A tesómé volt 45 000 ft + 24 000 ft 2 éven keresztül minden 3. hónapban kiadott 3000 ft-os ívcsere + a végén, mert neki most vették le 24 ezer volt alul-felül a rögzítő és még nem beszéltem a havi bejárásról, ami alkalmanként 4000 ft 2 éven keresztül!


Tehát hajrá, legalább szebbek lesznek a fogaid! ha 18 év alatt vagy, akkor még most csináltass, most olcsóbb!És kérhetsz színes gumisat is (minden hónapban ki lehet cseréltetni a színt benne)

2011. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát első kösz a választ! Szerintem a nyúlfogak sokkal gázabbak!! De azért kösz! Amúgy mint említettem ha beszélek vagy mosolygok nem látszik! ;) De akkor csináltatok fogszabályozót!


Második neked is köszi! :) Miért ez olyan durva, hogy fogat kell húzni? o.O De ugye nem elölről? :O

2011. júl. 14. 15:38
 5/22 A kérdező kommentje:
Harmadik neked is köszönöm! 16 éves vagyok! :) Amúgy kedden megyek először a fogorvoshoz... hát az a baj, hogy magán... és ott biztosan drágább lesz és azt nem hiszem, hogy kapunk támogatást! Vagy ott is kapunk?
2011. júl. 14. 15:43
 6/22 anonim válasza:

2. vagyok. Nem durva, hanem csak egyszerűen nem férnek el a fogaid az állkapcsodban úgy, hogy egy sorban legyenek. Látszik a képen is, hogy fedésben vannak. Amíg nincs hely, addig nincs hova visszaforgatni a fogszabályzóval, hisz épp a helyhiány miatt forogtak el.

Nem tudom, hogy ilyenkor melyik fogat szokták húzni, de biztosan nem elölről kell!

2011. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oooo.. hát ez most egy kicsit elszomorít.. :( reménykedtem benne, hogy fogat ne keljen húzni! :(
2011. júl. 14. 19:44
 8/22 anonim ***** válasza:
Csináltass! Ez egyértelmű szerintem... Valószínű ki kell húzni alulról min. egyet. Amúgy nekem is van fogszabim, túlélhető :) és hidd el te sem akarsz egész életedben ilyen fogakkal élni..
2011. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát jól van.. :) Csak fogat nem akartam húzatni.. :( És amúgy az első megbeszélés után mennyi idővel kaptad meg a fogszabályozót? Mármint hányszor kellett utána még menned?
2011. júl. 16. 08:41
 10/22 anonim ***** válasza:

Én magándokihoz járok. Odamentem, megnézte, elküldött fogröntgenre, visszamentem, elmondta mit hogy képzel el, aztán felrakta, bár nekem először csak a fölsőt és rá egy hétre az alsót. Ez az egész így 3, max 4 volt.

De ehhez ne viszonyíts, mert doki- és fogfüggő is a dolog.

Egyik barátnőmnek például már fél éve éjszakai fogszabályzója van és ezután lesz majd állandó. Egy másik barátnőmnek, mert felrakták fölülre és csak 2-3 hónap múlva alulra, közben húztak neki egyet.

Szerintem fölösleges ezen agyalni, amíg a doki nem látja. :)

2011. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!