Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval csak úgy kíváncsiságból rákerestem a nevemre a neten. Erra valami társkereső oldalon láttam fent a nevemet a saját képemmel. Soha nem regisztrálmat ott, és nem mellesleg 29 évesnek vagyok kiírva (pedig ezt meg sem közelítem, 15 éves vagyok). Miféle beteges dolog az, ha valaki ilyenre képes? Szóval szerintetek mit lehet tenni? Keressem az oldalt és töröltessem le profilt? Vagy hogy megy ez? Veletek volt már ilyen?
2015. febr. 15. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresd meg az oldal üzemeltetőit valamelyik megadott elérhetőségükön, és töröltesd a profilt. Illetve nem ártana rendőrségi feljelentést is tenni az ügyben, hogy elkapják azt, aki visszaélt a személyes adataiddal és képeiddel!
2015. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak kiverem
2015. júl. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!