Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy értette Cortez?

Hogy értette Cortez?

Figyelt kérdés

Amikor beszélgettek egymással az igazságról Renivel elmondta neki hogy tőle kapta a legtöbb/összes kosarat és a feléről még csak nem is tud!

Ezt hogy értette?



2015. febr. 15. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezek valami banánhajón rakodómunkások, akik kosarakról beszélgetnek?
2015. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kosarat értem ami azt jelenti, hogy kikosarazta, de azt nem, hogya a feléről még csak nem is tud...szóval?
2015. febr. 15. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert Reni olyan kis mulya és nem vette észre Cortez próbálkozásait. Mikor elhívták valahova de nemet mondott, vagy amikor azonnal igent mondott mondjuk Zsáknak egy iskolai buliba. Lehet hogy Cortez is hívta volna csak nem volt rá alkalma...
2015. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt hogy a felerol meg csak nem is tud az mire vonatkozik?
2015. febr. 15. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudjuk meg...Ez C titka marad.
2015. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leesett xddddddddddd
2015. febr. 15. 17:39
 7/7 anonim válasza:

szerintem úgy gondolta Reni nem reagál a próbálkozásaira, közbe meg szerencsétlen nem kapcsolt.

Például a Remény-be már annyira nyílvánvaló volt az elejétől fogva hogy komolyan érdekli Cortezt Reni, sztem már az egész osztály látta csak Reni nem. Ezt már teljes képtelenségnek tartottam, hogy ilyen létezik...már amikor megsértődött amiatt hogy nem reagált Reni az ajándékra, meg szivatta a francia baráttal kapcsolatban...lehetetlen hogy egy csaj ne vegye az adást ebből a rengeteg jelből...

2015. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!